
Конвектор RODA RS-1500
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор RODA RS-1500
Особливості конвекторів RODA VIVA
Подвійна потужність нагрівання 750/1500 Вт.
Безшумна робота
Високоефективний нагрівальний елемент
Бризкозахисне виготовлення IP24
Підлогова та настінна встановлення конвектора
Два режими роботи:comfort,econom.
Низьке нагрівання корпусу
Не спалює кисень
Не сушить повітря
Захист від перегрівання
Захист від перекидання
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Терморегулятор | Так |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Roda |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Коліщата | Так |
- Ціна: 855 ₴



