




Витяжка VENTOLUX Capri 60 Inox (600)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка VENTOLUX Capri 60 Inox (600)
Витяжка VENTOLUX Capri 60 Inox належить до класу камінних кухонних витяжок. Ця модель має чудовий дизайн, високу потужність і невисоку вартість. Продуктивність кухонної витяжки Capri 60 Inox (600) становить 600 м3/год.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | лампи розжарювання |
| Потужність освітлення | 80 Вт |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Глибина | 500 мм |
| Мінімальна висота | 375 мм |
| Максимальна висота | 1035 мм |
| Основні | |
| Режими роботи | Відвід |
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип витяжки | Настінна |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість моторів | 1 двигунів |
- Ціна: 2 680 ₴



