Новинка






Вафельниця подвійна SGS WB 25 DE (вафлі-сердечка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вафельниця SGS WB 25 DE (вафлі-сердечка)
Здвоєна професійна електрична вафельниця WB 25 DE від турецького виробника SGS kitchen equipments здатна швидко та якісно приготувати "білгійські вафлі" у формі "сердечек". Подвійна жаркова поверхня вафельниці SGS WB 25 DE виготовлена з чавуну з антипригарним покриттям, а корпус — з неіржавкої сталі.
Основні особливості вафельниці SGS WB 25 DE :
- форма вафель: "сердечки"
- одночасне нагрівання верхньої й нижньої поверхні незалежно для кожної зони нагрівання
- корпус зроблений із неіржавкої сталі
- смажені поверхні виготовлені з чавуну з антипригарним покриттям
- вбудований лоток для збирання залишків після смаження
- регульоване нагрівання до +00 °C для кожного поста нагрівання
- два індикатори нагрівання
- два окремі вимикачі з індикацією
- споживана потужність: два пости по 2,2 кВт кожен
- виробник: SGS (Туреччина)
- гарантія 12 місяців
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SGS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип вафель, що випікаються | Об'ємні |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття, Знімний лоток |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 300 мм |
| Основні | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
- Ціна: 23 850 ₴


