Новинка






Вафельниця SGS WK 25 DE (подвійна)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вафельниця SGS WK 25 DE (вафлі прямокутні)
Професійна здвоєна електрична вафельниця WK 25 DE від турецького виробника SGS kitchen equipments здатна швидко та якісно приготувати об'ємні прямокутні "бельгійські вафлі". Смачна поверхня двопостової вафельниці SGS WK 25 DE виготовлена з чавуну з антипригарним покриттям, а корпус — з неіржавкої сталі.
Основні особливості вафельниці SGS WK 25 DE :
- форма вафель: прямокутна
- одночасне нагрівання верхньої й нижньої поверхні
- корпус зроблений із неіржавкої сталі
- смажені поверхні: чавун з антипригарним покриттям
- вбудований лоток для збирання залишків після смаження
- незалежне регульоване нагрівання до +300 °C для кожної зони
- два індикатори нагрівання
- два окремий вимикач з індикацією
- споживана потужність: дві зони по 2,2 кВт кожна
- виробник: SGS (Туреччина)
- гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SGS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття, Знімний лоток |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип вафель, що випікаються | Об'ємні |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Основні | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
- Ціна: 20 930 ₴


