
Турбована газова колонка Ariston Marco Polo M2 10L
Турбована газова колонка Ariston Marco Polo M2 10L
Газовий проточний водонагрівач Ariston Marco Polo M2 10L продуктивністю 10 літрів/хв з відкритою камерою згоряння та примусовим димовидаленням.
Італійський дизайн.
Компактні розміри.
«Антизамерзання» — електронна система.
Мікрокомп'юторний контроль температури води та витоку води.
Інтелектуальне керування підтримання постійної температури.
Зручне сенсорне керування, LED-дисплей.
Модуляція полум'я
Система автодіагностики.
Газова колонка робота за слабкого напору води та зниженого тиску газу.
Захисний клапан від згасання.
Автоматичне електронне розпалювання від мережі.
Надзвичайна безпека.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 11.5 кг |
| Частота | 50 Гц |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Виробник | Ariston |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |
| Види газового палива | Природний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Споживання природного газу | 2.03 куб.м/год |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Датчик іонізації | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Дисплей | Так |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Датчик потоку | Так |
| Розпал пальника | Електронний |
| Датчик перегріву | Так |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 130 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


