Топ продаж










Варильна панель газова VENTOLUX HG E7 CEST (X) неіржавка сталь
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Варильна поверхня VENTOLUX HG E7 CEST (X)
Вбудована газова панель VENTOLUX HG E7 CEST (X) виготовлена з неіржавкої сталі і має ширину 60 см. Варильна поверхня обладнана чавунними решітками та чотирма газовими пальниками з функцією "газ-контроль". Одна конфорка є потрійною турбоконфоркою з адаптером під WOK-посудом.
Основні особливості газової варильної панелі VENTOLUX HG E7 CEST (X):
- чавунні решітки
- матеріал корпусу: неіржавка сталь
- функция "газ-контроль" від компанії ORKLI (Іспанія)
- електрозапалювання в ручці
- круглі ручки з бакеліту
- потрійна турбо конфорка
- велика конфорка
- середня конфорка
- мала конфорка
- гарантія 36 місяців

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати для себе та своїх близьких найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VENTOLUX |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Варіант установки | Незалежний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип | Газова |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | ромб |
| Кількість конфорок двоконтурних | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 8.65 кг |
| Розміри упаковки (В*Ш*Г), мм | 650*560*175 |
| Вага в упаковці | 10.45 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 470 мм |
- Ціна: 6 161 ₴



