




Плита індукційна КИЙ-В ПІ-6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита індукційна КИЙ-В ПІ-6
Шестиконфорочная індукційна плита КИЙ-В ПІ-6 підлогового типу виконана з нержавіючої сталі і має шість конфорок по 3,5 кВт кожна. Індукційні плити, порівняно з традиційними, набагато економічні, так як нагрів відбувається тільки в зоні дна посуду і автоматично припиняється при її знятті з плити.
Основні особливості індукційної плити ПІ-6:
- корпус з нержавіючої сталі
- електронне управління
- 8 рівнів потужності у кожної конфорки
- розмір конфорок 300 х 300 мм
- розмір застосовуваної посуду: діаметр 120-285 мм
- живляча напруга 380 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 21 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
- Ціна: 80 600 ₴






