
Зволожувач повітря ультразвуковий Smartway SW-HU06010
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зволожувач повітря ультразвуковий Smartway SW-HU06010
Побутовий зволожувач повітря ультразвукового типу Smartway SW-HU06010 призначений для м'якого та комфортного зволоження побутових і офісних приміщень площею до 25 м2.
Особливості зволожувача повітря Smartway SW-HU06010:
- вбудований гігрометр
- функція "теплий" пар
- фільтр для пом'якшення води
- обертовий розпилювач
- електронне керування
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmartWay |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Рекомендований об'єм приміщення | 60 куб. м |
| Вбудований гігростат | Так |
| Застосування приладу | Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Тип | Зволожувач |
| Стан | Новий |
| Потужність зволоження, мл/год | 300 |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Підсвічування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 3.9 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


