


Нагрівач керамічний TEPLOCERAMIC ТСМ-800 (12073)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівач керамічний TEPLOCERAMIC ТСМ-800 (12073)
Настінний керамічний нагрівач TEPLOCERAMIC ТСМ-800 виготовлений зі спеціального жаростійкого матеріалу. Призначений для обігрівання приміщень до 15 м2. Дизайнерська передня панель нагрівача виготовлена в імітації кольору мармуру. Основною особливістю цієї керамічної панелі є одночасне вироблення тепла двома різними способами: інфрачервоним випромінюванням і конвекцією.
Комплектація нагрівача TEPLOCERAMIC ТСМ-800:
- мережевий кабель із вилкою
- комплект для монтажу на стіні
- монтажна схема
- інструкція з експлуатації (паспорт)
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 730 Вт |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Клас захисту | II |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Teplocermic |
- Ціна: 2 295 ₴


