Новинка






Морозильна камера Nord F 156
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Nord F 156
Камера морозильна Nord F 156 має компактні розміри, а корисний об'єм для заморожування продуктів становить 86 л. Режим глибокого заморожування камери дасть змогу легко та швидко заморозити продукти для тривалого зберігання. Для зручності користування в морозильній камері Nord F 156 застосовуються 3 пластикові висувні кошики.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 553 мм |
| Глибина | 574 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 96 л |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Nord |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 3 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
- Ціна: 4 444 ₴


