


Теплова електрична панель Pulse 650 (10000mm)
Теплова електрична панель Pulse 650 (10000mm)
Економні тепло-тривові нагрівачі Pulse є новітніми розробками вітчизняних виробників у галузі обігрівального обладнання. Теплові панелі Pulse використовують два типи нагрівання: природний конвекційний тепловий потік і інфрачервоний довгохвильовий тепловий потік, що на 30% збільшує ефективність нагрівального приладу, порівнюючи з традиційними конвекторами та олійними нагрівачами. Теплові електричні панелі Pulse є енергоефективними та економними.
Теплова панель Pulse 650 (10000mm) споживана потужність 650 Вт розрахована на обігрівання приміщення 8-10 м2.
Електрична панель кріпиться на стіну, а для встановлення на підлогу застосовуються ніжки-опори (до комплекту не входять, опція — 140 грн)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 650 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Терморегулятор | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
- Ціна: 1 720 ₴


