

Камера морозильна Beko RFSE 200 T20W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера морозильна Beko RFSE 200 T20W
Морозильна камера Beko RFSE 200 T20W побутового застосування містить 4 шухляди й 1 відкидна кришка для заморожування харчових продуктів, а також 1 лоток для льоду.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1456 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 197 л |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | BEKO |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 22 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Індикатор відключення живлення | світловий індикатор |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -24 град. |
| Енергоспоживання | 229 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Матеріал накопичувачів | пластикові |
| Рівень шуму | 42 дБ |
- Ціна: 6 999 ₴


