

Морозильна камера Beko RFNE 312 E 23W No Frost
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Beko RFNE 312 E 23W No Frost
Вертикальна морозильна камера Beko RFNE 312 E 23W із системою сухого заморожування No Frost побутового застосування містить 8 відділень для заморожування харчових продуктів, а також 1 лоток для льоду. Електронне керування та LED-дисплей, розташований на фасаді дверей.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 275 л |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, ST |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Сенсорне |
| Виробник | BEKO |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 30 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -24 град. |
| Енергоспоживання | 326 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 6 |
| Матеріал накопичувачів | пластикові |
| Рівень шуму | 42 дБ |
- Ціна: 13 099 ₴


