NoFrost




Морозильна камера Beko FNE 1072 No Frost
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Beko FNE 1072 No Frost
Морозильна камера Beko FNE 1072 із системою сухого заморожування No Frost побутового застосування містить 2 ящики й одну полицю для заморожування харчових продуктів і 1 лоток для льоду.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 554 мм |
| Вага | 31.5 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 90 л |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, ST, T |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | BEKO |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Перевішувані двері | Так |
| Індикатор відключення живлення | світловий індикатор |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Енергоспоживання | 183 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 2 |
| Матеріал накопичувачів | пластикові |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 10.5 |
- Ціна: 7 599 ₴


