Топ продаж




Морозильна камера Candy CCTUS 482 WH
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Candy CCTUS 482 WH
Вертикальна морозильна камера Candy CCTUS 482 WH — це швидке та якісне заморожування продуктів на тривале зберігання для невеликої родини.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 26 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 64 л |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | ST |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Candy |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Енергоспоживання | 166 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 3 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
- Ціна: 4 300 ₴


