Топ продаж


Морозильна камера VIMAR VF-170
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера VIMAR VF-170
Морозильна вертикальна камера Vimar VF-170 на 6 ящиків призначена для заморожування харчових продуктів у домашніх умовах. Морозильники Vimar це надійне, якісне та недороге холодильне обладнання, яке зарекомендувало себе на українському ринку. Морозильні камери Vimar належать до класу високоефективного обладнання та мають низький рівень шуму.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 554 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Вага | 47 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 166 л |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Vimar |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 6 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
- Ціна: 6 370 ₴


