Топ продаж


Бойлер Atlantic STEATITE VM 80 D400-2-BC 1500 W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Atlantic STEATITE VM 80 D400-2-BC
Електричні накопичувальні водонагрівачі Atlantic STEATITE VM — це бюджетні класичні бойлери для приготування гарячої води від французького концерну Atlantic GROUP із сухим ТЕНом.
Бойлери Atlantic STEATITE VM мають такі особливості:
- зовнішній терморегулятор на лицьовій стороні із захистом від перегрівання
- "сухой" ТЕН із міді
- магнієвий анод
- індикатор роботи
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 811 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Регулювання температури | Плавна |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
- Ціна: 8 499 ₴


