
Низькотемпературна піч-коптильня Istoma-EM
Низькотемпературна піч — коптильня Istoma-EM
Низькотемпературна піч-коптильня Istoma-EM призначена для делікатного приготування, зберігання й копчення харчових продуктів у кафе та ресторанах. Об'єм камери печі Istoma-EM становить 190 л, а максимальна завантаження — 45 кг. Тривале приготування продуктів за невисоких температур надає їм неймовірного смаку та ніжної структури. Найголовнішою перевагою низькотемпературних печей є мінімальні втрати ваги та вологи продукту під час приготування.
Піч дає змогу здійснювати як гаряче, так і холодне копчення. Система нагрівання 3D Surround Heat забезпечує рівномірний розподіл тепла та підтримує в камері рівномірну температуру навколо продукту, запобігаючи примусовій конвекції повітряного потоку. Такий метод низькотемпературного приготування зберігає природну вологість продукту та водночас унеможливлює використання висушувальних вентиляторів для розподілу тепла та застосування парозволоження.
У разі досягнення встановлених параметрів піч автоматично переходить із режиму приготування в режим зберігання.
Під час приготування з використанням датчика-щупа піч автоматично перейде в режим зберігання у разі досягнення заданої температури всередині продукту. Піч має електронне керування з цифровим дисплеєм і датчик-щуп. Режими приготування, зберігання або копчення програмуються за допомогою 8 кнопок меню і зберігаються в пам'яті.
У камері печі встановлено 10 пар напрямних із кроком 40 мм, у яких можливе розміщення 7 гастроємкостей GN2/1 глибиною 65 мм або 5 гастроємкостей завглибшки 100 мм. Внутрішній розмір камери 560х520х660 мм. Під час копчення ці отвори рекомендується закривати, для цього передбачений спеціальний механізм.
Дверцята зі склом мають спеціальні отвори у верхній і нижній частині для циркуляції повітря, які рекомендується тримати відкритими під час приготування за максимального завантаження.
Пічі — коптильні Istoma EM не вимагають під'єднання води та каналізації.
Комплектація низькотемпературної печі Istoma-EM :
- дві полиці — решітки
- знімний жирозбірник
- контейнер для тріски
- пітдон
- 4 поворотні колеса
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 2.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Таймер, Термощуп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Загальна ширина | 660 мм |
| Загальна довжина | 830 мм |
| Загальна висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 174 380 ₴


