Топ продаж






Електричний конвектор Sensei SSC 150CB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор Sensei SSC 150CB
Функціональні властивості конвектора Sensei:
- Електронний термостат
- Новітній дизайн
- Сучасний Х-подібний закритого типу нагрівальний елемент, який не сушить повітря
- Потужності нагрівання 1500 Вт
- Тиха робота
- Ресурс безперервної роботи — 20 років
- Бризкозахисне виготовлення корпусу IP24
- Настінна та підлогова встановлення конвектора
- Колеса входять до комплекту постачання
- Економне енергоспоживання електроенергії
- Складка: Франція
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Так |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | SENSEI |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 93x40x8.5 см |
| Тип | конвектор |
| Напруга | 220/230 В |
| Варіанти монтажу | настінний, підлоговий |
| Термостат | є |
| Площа обігріву | 15 |
- Ціна: 1 400 ₴



