




Морозильна камера DELFA DRF-144FN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера DELFA DRF-144FN
Морозильна камера на 157 літрів. Чудове рішення для дому, невеликого офісу та заміських будинків. 4 шухляди й одне відділення з відкидною кришкою.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Країна виробник | Китай |
| Загальний об`єм | 157 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 383 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Перевішувані двері | Так |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм морозильної камери | 157 |
- Ціна: 5 999 ₴


