Топ продаж


Плита електрична настільна ПЕ-2Н
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита електрична настільна ПЕ-2Н
Професійна 2-конфоркова настільна електрична плита ПЕ-2Н — це зручне та якісне кухонне обладнання вітчизняного виробництва. Компактний і зручний дизайн електричної плити дає змогу використовувати посуд великих діаметрів і об'ємів. Сучасний дизайн і висока надійність припадуть до смаку будь-якому кухареві.
Основні особливості та можливості електричної плити ПЕ-2Н :
- сучасний стильний і практичний дизайн
- корпус виготовлений із неіржавкої сталі
- ступеневе перемикання нагріванням конфорок
- плоска та зручна робоча поверхня
- світлодіодна індикація роботи плити
- застосування високоякісних матеріалів під час виробництва професійної електро плити
- регульовані за висотою ніжки цього кухонного обладнання
Інтернет-магазин "Світ Комфорта" пропонує так само:
- Вітрини холодні, морозильні
- Агрегати для холодильних і морозильних камер.
- Морозильні камери, морозильні скрині
- Шафи холодильні
- Модульні холодильні камери
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Виробник | КИЙ-В |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розташування | Настільне |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Кількість зон нагріву | 3 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 42 кг |
| Довжина | 690 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Розмір конфорок, мм | 294х415 мм |
- Ціна: 14 900 ₴


