




М'ясорубка професійна WED22 Gooder
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна м'ясорубка WED12 Gooder.
Електрична м'ясорубка Gooder WED22 — це професійне обладнання для підприємств HoReCa та харчових виробництв, розраховане на високі навантаження. Модель забезпечує швидке та якісне перероблення м'яса, зберігаючи однорідну структуру фаршу навіть за інтенсивної експлуатації.
Основні особливості м'ясорубки промислового WED22 Gooder:
- продуктивність виробництва фаршу: 200-280 кг/год
- матеріал корпусу: неіржавка сталь AISI 304
- матеріал робочої частини: чавун
- система ножів: Enterprise (1 ніж + решітка)
- номінальна споживана потужність: 1,3 кВт
- напруга живлення: 220 В
- габаритні розміри: 210×240×440 мм
- маса нетто 18 кг
Модель Gooder WED12 ідеально підходить для:
- ресторанів і кафе
- столових і фастфуду
- м'ясних цехів і виробництв
- магазинів і кулінарій
Модель розрахована на інтенсивну експлуатацію та забезпечує стабільну якість фаршу для котлет, ковбас, бургерів і напівфабрикатів.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна продуктивність | 280 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 440 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 19 260 ₴




