




М'ясорубка професійна WED12 Gooder
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна м'ясорубка WED12 Gooder.
Професійна електрична м'ясорубка Gooder WED12 — це надійне професійне рішення для ресторанів, кафе, столових і харчових виробництв. Модель поєднує високу продуктивність, міцну конструкцію і простоту експлуатації, забезпечуючи стабільну якість фаршу навіть у разі інтенсивних навантажень.
Основні особливості м'ясорубки промислового WED12 Gooder:
- продуктивність виробництва фаршу: до 120 кг/год
- матеріал корпусу: неіржавка сталь AISI 304
- матеріал робочої частини: чавун
- система ножів: Enterprise (1 ніж + решітка)
- номінальна споживана потужність: 1,1 кВт
- напруга живлення: 220 В
- габаритні розміри: 210×240×400 мм
- маса нетто 17 кг
Модель Gooder WED12 ідеально підходить для:
- ресторанів і кафе
- столових і фастфуду
- м'ясних цехів і виробництв
- магазинів і кулінарій
Забезпечує стабільну роботу навіть у разі інтенсивного завантаження і підходить для приготування фаршу, ковбас, котлет і напівфабрикатів.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна продуктивність | 120 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 400 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 10 710 ₴




