




Вбудована духовка 45 см VENTOLUX AMORETTO 6 MT (WH/WG) біла
Вбудована духова шафа 45 см VENTOLUX AMORETTO 6 MT (WH/WG) біла.
Ventolux AMORETTO 6 MT (WH/WG) — це компактна вбудована електрична духова шафа завширшки 45 см, яка ідеально підійде для невеликих кухонь, SMART-квартира та сучасних інтер'єрів. Модель поєднує стильний дизайн, просте керування й всі необхідні функції для повсякденного приготування.
Духова шафа обладнана 6 програмами приготування:
- освітлення/розморожування
- верхній + нижній нагрів
- верхній + нижній нагрів із вентилятором
- нижнє нагрівання
- верхнє нагрівання
- гриль
Така комбінація режимів дає змогу готувати як прості страви, так і складну випічку з ідеальним результатом.
Фасад виготовлений із загартованого скла в елегантному білому кольорі, що робить духовку універсальною для будь-якого кухонного інтер'єру. Класичні поворотні перемикачі підкреслюють стиль і забезпечують зручне керування.
Особливості духової шафи VENTOLUX AMORETTO 6 MT (WH/WG):
- матеріал фасаду: загартоване біле скло
- внутрішнє скло LOW-E
- внутрішній корисний об'єм 52 літри
- максимальна температура 250 °C
- максимальне споживання 2056 Вт
- 6 програм приготування
- механічне керування
- тангенційна система вентиляції виключає ймовірність утворення конденсату на меблях і покращує процес приготування їжі
- внутрішнє покриття: емаль легкого очищення
- гарантія 36 місяців
- виробництво Туреччина
Габаритні розміри та схема вбудовування духовки VENTOLUX AMORETTO 6 MT (WH/WG):

У нашому інтернет-магазині Вы можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах по доступним цінам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 52 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Споживана потужність | 2056 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Вага | 23 кг |
| Розміри упаковки (В*Ш*Г), мм | 470*680*670 |
| Вага в упаковці | 25 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 590 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 455 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
- Ціна: 10 699 ₴






