Новинка










Підлогова індукційна плита DC-354 Gooder чотири конфорки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова індукційна плита DC-354 Gooder чотири конфорки.
Чотири конфоркова індукційна плита DC-354 Gooder підлогового типу виготовлена з неіржавкої сталі AISI201 і забезпечена чотирма конфорками по 3,5 кВт кожна. Індукційні плити, порівнюючи з традиційними, набагато економні, оскільки нагрівання відбувається тільки в зоні дна посуду й автоматично припиняється під час його зняття з плити.
Основні особливості індукційної плити підлогової DC-354 Gooder:
- корпус з неіржавкої сталі AISI201
- мікрокристалічне скло
- чотири повністю незалежні конфорки по 3,5 кВт
- підлогове виготовлення
- додаткова полиця з неіржавкої сталі
- надійний захист внутрішніх елементів від жиру та пилу
- електронний таймер на 240 хв
- ніжки регулюються по висоті
- захист від перегрівання
- захист від перенапруги
- електронне керування
- керування потужністю від 800 Вт до 3500 Вт
- керування температурою +60 °C до +270 °C
- номінальна потужність 14 кВт
- напруга живлення 220 В
- габаритні розміри (ДхШхВ): 800*800*800 мм (+борт 120 мм)
- вага 30 кг
- гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 30 290 ₴





