




Моноблок низькотемпературний Snaige SGL014P (-15...-25С) (до 14,7 м.куб)
Моноблок низькотемпературний Snaige SGL014P (-15...-25С) (до 14,7 м.куб)
Настінні низькотемпературні моноблоки литовської компанії Snaige призначені для заморожування та зберігання замороженої продукції із заданою температурою (от -15 С до -25 С). Моноблокові агрегати Snaige SGL014P застосовуються в морозильних камерах комерційного використання малих обсягів (до 14,7 м3). Конструктивно моноблоки виготовлені у формі монолітної конструкції, на якій розміщений охолоджувач повітря та компресорний блок з електронним керуванням усією системою. Морозильний агрегат Snaige SGL014P забезпечує високий ступінь експлуатаційної безпеки та повністю підготовлений для під'єднання до мережі електроживлення. Корпус настінного низькотемпературного моноблока виготовлений з оцинкованого сталевого листа з поліефірним покриттям, що захищає обладнання від корозії та збільшує термін експлуатації. Монтаж морозильного обладнання Snaige простий і не складний, тому не вимагає присутності висококваліфікованих фахівців — холодильників.
Основні особливості низькотемпературних моноблоків Snaige SGL014P:
- встановлення із ізоляцією типу plug in
- автоматичне підтримання заданої температури в камері від -15 °C до -25 °C
- автоматичне випаровування талої води
- автоматичними гарячими газами
- підігрівач дренажної системи
- корпус виготовлений з оцинкованого сталевого листа з поліефірним покриттям
- холодильні агрегати заправлені екологічно безпечним фреоном ECO R290 і олією
- електронне керування контролером Dixell (Італія)
- герметичні компресори з тепловим захистом двигуна
- легкий доступ до основних компонентів для швидкого обслуговування
- холодопродуктивність 1000 Вт
- електрична потужність 1300 Вт
- зроблено із застосуванням комплектуючих від відомих постачальників
- габаритні розміри (ВхШхГ) 720х400х795 мм
- розміри в пакованні 880x490x880 мм
- вага в пакованні 65 кг
- виробництво Литва
Внимание! Виробник залишає за собою право вносити в конструкцію виробу зміни без попереднього повідомлення споживача.
Таблиця підбору низькотемпературних моноблоків Snaige:

Монтаж морозильних моноблоків Snaige:

Мінімальні відстані від холодильних моноблоків Snaige:

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для морозива, Для напівфабрикатів |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Вбудовуваний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 795 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 47 кг |
| Вага в упаковці | 66 кг |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ), мм | 880x490x880 |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 7 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 |
| Холодопродуктивність | 1000 |
| Тип холодильного агрегату | Моноблок |
| Тип охолоджуючого середовища | Повітря |
- Ціна: 73 350 ₴


