

Морозильна камера Snaige F22SM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Snaige F22SM
Опис морозильної камери:
• Індикатор підвищення температури
• Покриття ручок і дверей антибактеріальне
• Механічне керування
• Форми для заморожування льоду
• Швидке заморожування FAST FREEZE
• Два відділення FAST FREEZE для швидкого заморожування з відкидними дверцятами
• Одне відділення з відкидними дверцятами для зберігання продуктів
• Три шухляди для зберігання
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 20 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Енергоспоживання | 193 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 215 л |
| Кількість дверей | 1 |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Snaige |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A++ |
- Ціна: 7 039 ₴



