Топ продаж






Морозильна камера Атлант М 7184-100
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера АТЛАНТ М 7184-100
Морозильна камера АТЛАНТ М-7184-100
- Сучасна морозильна камера
- 6 відділень
- Механічний блок керування.
Інтернет-магазин "Світ комфорту" пропонує так само:
- Морозильна камера Elenberg MF-208
- Морозильна шафа NORD 158-020
- Морозильная камера INDESIT NUS 10.1 AА H
- Камера морозильна Candy CCOUS 5142 w
- Морозильна камера INDESIT NUS 16.1 AА H
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 55 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 17 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Індикатор температури | Так |
| Енергоспоживання | 327 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 6 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 240 л |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | T |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Atlant |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування | окремо стоїть |
| Кількість камер | 1 |
| Холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Колір / Матеріал покриття | білий / метал |
| Можливість перевішування дверей | є |
- Ціна: 8 110 ₴


