Новинка










Морозильна камера вертикальна ARCTIC AMK-088
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна морозильна камера PRIME ARCTIC AMK-088
Компактна вертикальна морозильна камера ARCTIC AMK-088 на три ящики призначена для заморожування та зберігання харчових продуктів у домашніх умовах.
Основні особливості морозильна камера ARCTIC AMK-088:
- внутрішній об'єм 93 літри
- продуктивне заморожування до 6 кг/добу
- температура в морозильній камері до - 18 °C
- клас енергоспоживання А +
- інтегрована ручка відчиняння дверей
- автономне збереження холоду до 15 годин
- лоток для льоду та скребок у комплекті
- ручне розморожування
- захист від корозії й окиснення
- ящики для зберігання виготовлені з міцного суцільно-літого пластику
- фреон R600a
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 553 мм |
| Глибина | 574 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Arctic |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоспоживання | 176 |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Автономне збереження холоду | 15 |
| Рівень шуму | 42 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Загальний об`єм | 93 |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 1 |
| Потужність заморожування | 6 |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 3 |
| Кліматичний клас | ST, N |
| Матеріал накопичувачів | пластикові |
| Стан | Нове |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Вид обладнання | Морозильна камера |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для морозива |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість кошиків обладнання | 3 |
- Ціна: 7 550 ₴







