

Конвектор електричний Electrolux ECH/AG — 1500 EF електронний термостат
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний Electrolux ECH/AG — 1500 EF електронний термостат.
Електричний конвектор з електронним блоком керування Electrolux ECH/AG — 1500 EF призначений для обігрівання житлових і підсобних приміщень площею до 15 м2. В електричному нагрівачі встановлений закритий X-DUOS нагрівальний елемент, який не сушить повітря й не спалює кисень. Для довгої та тривалої роботи конвектора Electrolux ECH/AG — 1500 EF, у ньому встановлений повітряний фільтр, який зменшує кількість пилу на нагрівальному елементі.
Основні особливості та переваги електричного конвектора Electrolux ECH/AG — 1500 EF:
- площа обігріву до 15 м2
- електронний блок керування
- LCD дисплей
- два режими нагрівання: 1500 Вт / 750 Вт
- таймер вимкнення
- повітряний фільтр
- закритий X-DUOS нагрівальний елемент
- пам'ять заданої температури
- функція Auto Restart
- режим самодіагностики
- комплект коліс
- кронштейн для настінного монтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Коліщата | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 3 700 ₴


