



Морозильний лар 660 л подвійна глуха кришка Frostor F 800 SD
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильний лар Frostor F 800 SD (подвійна глуха кришка)
Горизонтальні морозильні ларі торгової марки Frostor серії Standart Double - це сучасне, эсетичное і надійне морозильне обладнання, призначене для зберігання заморожених продуктів харчування.
Особливості морозильних скринь серії Standart Double:
-
подвійна глуха кришка
-
забезпечені подвійними колісними опорами
-
внутрішня ванна морозильного ларя виконана з пофарбованого металу
-
в комплект входять металеві, фарбовані кошика для заморожених продуктів
-
мінімальна температура у морозильній камері до - 25С
-
фреон R134A
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frostor |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива |
| Максимальна робоча температура | -25 град. |
| Мінімальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 89 кг |
| Розмір в упаковці,мм ШхДхВ | 650х2030х820 |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 650 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Кошик |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість кошиків обладнання | 4 шт. |
| Матеріал дверей | Сталь |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двері | Розпашна |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Особливості | Терморегулятор |
| Комплектація обладнання | |
| Колеса | 6 |
- Ціна: 43 250 ₴


