
М'ясорубка професійна МП-300/380В
Професійна м'ясорубка МП-300/380В
Професійна електрична м'ясорубка МП-300/380В призначена для подрібнення риби та м'яса в фарш із продуктивністю не менш ніж 300 кг/год, а також для повторного перемелювання котлетної маси на підприємствах із виготовлення харчових продуктів і напівфабрикатів. Корпус промислової м'ясорубки виготовлений із неіржавкої сталі полущого застосування AISI. Різальний вузол професійної м'ясорубки виготовлений з інструментальної ножової сталі та зроблений за стандартом UNGER system (система Унгер). Система Unger забезпечує найвищу якість помелу м'яса, практично будь-яких сортів, оскільки вона менш залежно від типу оброблюваної сировини, також здатна забезпечити збалансоване навантаження на мотор промислової м'ясорубки в процесі роботи. Застосування професійної м'ясорубки з різаньним механізмом по системе Unger вважається одним із універсальних рішень для багатьох підприємств громадського харчування із середніми обсягами виробництва фаршу.
Основні особливості м'ясорубки промислової МП-300/380В:
- продуктивність виробництва фаршу: не менш ніж 300 кг/год
- продуктивність повторного подрібнення котлетної маси: не менш ніж 100 кг/год
- різальний інструмент: UNGER system
- швидкість обертання шнека 185 об/хв
- номінальна споживана потужність: 1,44 кВт
- напруга живлення: 380 В
- маса нетто 36 кг
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріхолодмаш |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Харчова промисловість |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна продуктивність | 300 кг |
| Мінімальна продуктивність | 100 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 185 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид обладнання | М'ясорубка полуунгер |
| Номінальна споживана потужність | 1440 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 455 мм |
| Маса брутто, кг | 50 |
| Габаритні розміри в упаковці, (ДхШхВ) мм | 610х570х540 |
- Ціна: 34 970 ₴


