




Морозильна камера PRIME Technics FS 805 M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера PRIME Technics FS 805 M
Компактна вертикальна морозильна камера PRIME Technics FS 805 M на три відділення для заморожування харчових продуктів у домашніх умовах.
Основні особливості морозильна камера PRIME Technics FS 805 M:
- внутрішній об'єм 65 літрів
- продуктивне заморожування до 3 кг/добу
- клас енергоспоживання А +
- інтегрована ручка відчиняння дверей
- лоток для льоду в комплекті
- крапельна система розморожування
- захист від корозії й окиснення
- ящики для зберігання виготовлені з міцного суцільно-літого пластику
- фреон R600a
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 65 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Виробник | PRIME Technics |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 164 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Матеріал накопичувачів | пластикові |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 4 367 ₴


