Новинка










Кам'яна мийка Ventolux EMILIA (BROWN SAND) 770x500x195
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кам'яна мийка Ventolux EMILIA (BROWN SAND) 770x500x195
Представляємо до уваги покупців Новинку 2020 року - врізні кухонні мийки EMILIA (BROWN SAND) зі штучного каменю від українського виробника компанії Ventolux. Кам'яні мийки Ventolux мають широку колірну гаму та різноманітні форми. Кухонна врізна мийка EMILIA (BROWN SAND) овальної форми зі збільшеним крилом коричневого кольору стане гарним доповненням для Вашої кухні, додасть їй стильності та вишуканості.
Основні особливості кам'яна мийка Ventolux EMILIA (BROWN SAND):
- матеріал виробу: штучний камінь 80% кварц, 20% смола (Чехія), кольорові наповнювачі (США)
- колір: коричневий
- овальна форма + збільшене крило
- наявність фрезерування для встановлення змішувача
- кріплення для миття
- сифон у комплекті виробництва Італія
- гарантія на мийку 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Коричневий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 195 мм |
| Ширина мийки | 495 мм |
| Довжина мийки | 767 мм |
| Діаметр чаші мийки | 395 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 3 999 ₴






