




Кухонная мойка GALATI Sims Textură
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонная мойка GALATI Sims Textură
Кухонні врізні мийки з неіржавкої сталі румунської торгової марки "Galaţi". Ця компанія спеціалізується на виробництві всіляких кухонних мийок для європейського ринку з 2005 року, вся продукція торгової марки "Galaţi" проходить суворий відбір за якістю і відповідає всім необхідним стандартам для країн Євросоюзу. Кухонні мийки, виготовлені з неіржавкої сталі, стійкі до перепадів температур, витримують температуру до 1450 °C. Гарячі сковорідки та посуд не псують поверхню кухонних мийок марки "Galaţi".
Особливості та комплектація кухонних мийок із неіржавкої сталі GALATI Sims Textură:
- форма: прямокутна з бічним крилом
- неіржавка сталь марки AISI 201
- товщина сталі 0,6 мм
- тип монтажа: врізний
- мінімальна ширина шафи для врізання 500 мм
- варіанти покриття: "Satin" (гладка поверхня) або "Textură" (текстована поверхня)
- зливний сифон у комплекті
- комплект кріплень
- силіконовий килимок і ущільнювач
- гарантія на виріб 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galati |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Стан | Новий |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип покриття | Textură |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Ширина мийки | 485 мм |
| Довжина мийки | 580 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 350 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | нержавіюча сталь |
- Ціна: 799 ₴








