Новинка










Кам'яна мийка Ventolux EMILIA (CREMA) 770x500x195
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кам'яна мийка Ventolux EMILIA (CREMA) 770x500x195
Представляємо до уваги покупців Новинку 2020 року - врізні кухонні мийки EMILIA (CREMA) зі штучного каменю від українського виробника компанії Ventolux. Кам'яні мийки Ventolux мають широку колірну гаму та різноманітні форми. Кухонна врізна мийка EMILIA (CREMA) овальної форми зі збільшеним крилом кремового кольору стане гарним доповненням для Вашої кухні, додасть їй стильності та вишуканості.
Основні особливості кам'яна мийка Ventolux EMILIA (CREMA):
- матеріал виробу: штучний камінь 80% кварц, 20% смола (Чехія), кольорові наповнювачі (США)
- колір: кремовий
- овальна форма + збільшене крило
- наявність фрезерування для встановлення змішувача
- кріплення для миття виробництва Італія
- сифон у комплекті (Італія)
- гарантія на мийку 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 195 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Довжина мийки | 770 мм |
| Діаметр чаші мийки | 410 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
- Ціна: 3 295 ₴





