Новинка










Кам'яна мийка Ventolux MONICA (CREMA) 620x500x200
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кам'яна мийка Ventolux MONICA (CREMA) 620x500x200
Представляємо до Вашої уваги Новинку 2020 року - врізні кухонні мийки Ventolux MONICA (CREMA) зі штучного каменю від українського виробника компанії Ventolux. Кам'яні мийки Ventolux мають широку колірну гаму та різноманітні форми. Кухонна врізна мийка MONICA (CREMA) овальної форми кремового кольору стане гарним доповненням для Вашої кухні, додасть їй стильності та вишуканості.
Основні особливості кам'яна мийка Ventolux MONICA (CREMA):
- матеріал: штучний камінь 80% кварц, 20% смола (Чехія), кольорові наповнювачі (США)
- колір: кремовий
- овальна форма
- наявність фрезерування для встановлення змішувача
- кріплення для миття виробництва Італія
- сифон у комплекті виробництва Італія
- гарантія на мийку 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 195 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Діаметр чаші мийки | 410 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
- Ціна: 2 989 ₴




