Новинка










Кам'яна мийка Ventolux FABIA (CREMA) D500x200
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кам'яна мийка Ventolux FABIA (CREMA) D500x200
Представляємо до Вашої уваги Новинку 2020 року - врізні кухонні мийки Ventolux FABIA (CREMA) зі штучного каменю від українського виробника компанії Ventolux. Кам'яні мийки Ventolux мають широку колірну гаму та різноманітні форми. Кухонна врізна мийка FABIA (CREMA) кремового кольору стане гарним доповненням для Вашої кухні, додасть їй стильності та вишуканості.
Основні особливості кам'яна мийка Ventolux FABIA (CREMA):
- матеріал виробу: штучний камінь 80% кварц, 20% смола (Чехія), кольорові наповнювачі (США)
- колір: кремовий
- кругла форма
- наявність отвору для кріплення змішувача
- кріплення для миття виробництва Італія
- сифон у комплекті (Італія)
- гарантія на мийку 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Кругла |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр мийки | 500 мм |
| Діаметр чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
- Ціна: 2 904 ₴





