
Мийка повітря Boneco 1355N
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Мойки повітря» Boneco 1355N — покоління простих, надійних приладів, що поєднують у собі функції зволоження й повітроочищення.
Мийка повітря Boneco 1355N
Особливості Boneco 1355N- поєднання функцій зволоження і очищення повітря
- немає змінних фільтрів, витратних матеріалів
- зволожувальні диски з адсорбувальною поверхнею
- антибактеріальний захист — іонізувальний срібний стрижень (ISS)
- два ступені потужності за дуже тихої роботи
- нічний режим роботи приладу
- великий прозорий резервуар для води (7 л.)
- система підтримки рівня води в піддоні
- високоякісні компоненти та матеріали
- низький рівень шуму
- просте обслуговування і догляд (більшість пластикових частин можна мити в посудомийній машині)
Технічні характеристики
| Площа/ Об'єм приміщення | 50 м2/150 м3 |
| Резервуар для води | 7 л |
| Витрата води | 300 г/год |
| Потужність | 20 Вт |
| Рівень шуму | < 25 дБА |
| Розміри (ВxШxГ) | 380x320x425 мм |
| Маса | 5,9 кг |
Наш інтернет-магазин "Світ комфорту" пропонує так само:
- Сонячні системи електроживлення
- Альтернативна енергетика. сонячні водонагрівачі
- Агрегати для холодильних і морозильних камер
- Електрорадіатори ЕРА
- Котли твердопаливні
- Незамерзна рідина для систем опалення
- Будівництво котеджів із теплоефективних блоків
- Холодильники та міні бари
- Морозильні камери
- Побутові кондиціонери
- Кондиціонери комерційні
Дізнатися більше про
| Основні | |
|---|---|
| Тип зволожувача | Мийка повітря |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
- Ціна: 5 899 ₴


