

Мийка повітря Air-O-Swiss 2055D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка повітря Air-O-Swiss 2055D
Поєднують функції зволоження й очищення повітря. «Мойки повітря» зроблені з високоякісних матеріалів (харчовий пластик), тому слугуватимуть дуже довго.
Особливості Air-O-Swiss 2055D
- поєднання функцій зволоження і очищення повітря
- немає змінних фільтрів, витратних матеріалів
- новітнє покоління зволожувальних дисків — «технологія стільники»
- антибактеріальний захист — іонізувальний срібний стрижень (ISS)
- можливість ароматизації повітря
- функція попередньої іонізації повітря
- два ступені потужності за дуже тихої роботи
- нічний режим роботи приладу
- вбудований електронний гігростат
- РК-дисплей
- автоматична підтримка заданої вологості
- індикатор чищення приладу
- індикатор заміни ISS
- просте обслуговування і догляд (більшість пластикових частин можна мити в посудомийній машині)
- високоякісні компоненти та матеріали
- автоматичне вимкнення у разі недостатнього рівня води
- великий прозорий резервуар для води (7 л.)
- високі характеристики по увлажнению (300 г/ч)
- обслуговваний об'єм приміщення (150 м³)
Технічні характеристики
| Площа/ Об'єм приміщення | 50 м2/150 м3 |
| Резервуар для води | 7 л |
| Витрата води | 300 г/год |
| Потужність | 20 Вт |
| Рівень шуму | < 25 дБА |
| Розміри (ВxШxГ) | 360x360x360 мм |
| Маса | 5,9 кг |
Наш інтернет-магазин "Світ комфорту" пропонує так само:
- Сонячні системи електроживлення
- Альтернативна енергетика. сонячні водонагрівачі
- Агрегати для холодильних і морозильних камер
- Електрорадіатори ЕРА
- Котли твердопаливні
- Незамерзна рідина для систем опалення
- Будівництво котеджів із теплоефективних блоків
- Холодильники та міні бари
- Морозильні камери
- Побутові кондиціонери
- Кондиціонери комерційні
Дізнатися більше про
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Функція іонізації | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Дисплей | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Основні | |
| Тип зволожувача | Мийка повітря |
| Вбудований гігростат | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 799 ₴


