
Традиційний зволожувач Air-O-Swiss E2441A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Традиційний зволожувач Air-O-Swiss E2441A
Традиційний зволожувач Air-O-Swiss E2441A — володар найвищої нагороди в галузі індустріального дизайну ― RED DOT DESIGN AWARD 2008.
Особливості Air-O-Swiss E2441A
- механічне керування
- принцип саморегулювального зволоження
- два ступені потужності
- нічний режим роботи
- низький рівень шуму
- індикатор рівня води
- антибактеріальний зволожувальний фільтр
- іонізувальний срібний стрижень (ISS)
- низьке споживання електроенергії
- просте обслуговування і догляд
- резервуар для води (3,8 л.)
- стильний дизайн
- автоматичне вимкнення за низького рівня води
- автоматичне вимкнення в разі падіння приладу
- місткість для ароматизаторів
Технічні характеристики
| Площа / Об'єм приміщення | 40м2/120м3 |
| Резервуар для води | 3,8 л |
| Витрата води | 220 г/год |
| Потужність | 20 Вт* |
| Рівень шуму | < 25 дБА* |
| Розміри (ВxШxГ) | 320×320×400 мм |
| Маса | 3,8 кг |
Наш інтернет-магазин "Світ комфорту" пропонує так само:
- Сонячні системи електроживлення
- Альтернативна енергетика. сонячні водонагрівачі
- Агрегати для холодильних і морозильних камер
- Електрорадіатори ЕРА
- Котли твердопаливні
- Незамерзна рідина для систем опалення
- Будівництво котеджів із теплоефективних блоків
- Холодильники та міні бари
- Морозильні камери
- Побутові кондиціонери
- Кондиціонери комерційні
Дізнатися більше про
| Основні | |
|---|---|
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
- Ціна: 4 199 ₴


