

Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7135
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7135
Інформативний РК-дисплей Boneco 7135 неабияк полегшить його експлуатацію, відбиваючи режим роботи, поточну та задану вологість у приміщенні.
Особливості Boneco 7135
- електронне керування
- робота в двох режимах: «холодна пара» або «тепла пара»
- система знезараження води — нагрівання до 80 °С
- 9-годинний таймер роботи
- вбудований електронний гігростат
- регулятор інтенсивності зволоження
- індикатор чищення приладу
- автоматичне вимкнення за низького рівня води
- AG+ картридж з частинками срібла
- змінний наповнювач для картриджа
- довговічна «золота» мембрана (покриття titaniumnitrite)
- індикатор низького рівня води
- місткий резервуар для води (6,5 л.)
Технічні характеристики
| Площа / Об'єм приміщення, м2/м3 | 60/150 |
| Резервуар для води | 6,5 |
| Витрата води, г/год | 400/550* |
| Потужність, Вт | 45/130* |
| Габарити, мм | 380×220×350 |
| Маса, кг | 3,5 |
| Рівень шуму, дБА | < 25 |
Наш інтернет-магазин "Світ комфорту" пропонує так само:
- Сонячні системи електроживлення
- Альтернативна енергетика. сонячні водонагрівачі
- Агрегати для холодильних і морозильних камер
- Електрорадіатори ЕРА
- Котли твердопаливні
- Незамерзна рідина для систем опалення
- Будівництво котеджів із теплоефективних блоків
- Холодильники та міні бари
- Морозильні камери
- Побутові кондиціонери
- Кондиціонери комерційні
Дізнатися більше про
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Дисплей | Так |
| Основні | |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Вбудований гігростат | Так |
- Ціна: 4 799 ₴


