
Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7136
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7136 встановлюється на будь-якій рівній горизонтальній поверхні в приміщеннях об'ємом до 150 куб.м.
Особливості Boneco 7136
- електронне керування
- 4-годинний таймер роботи
- індикація поточного та заданого рівня вологості
- індикатор низького рівня води
- вбудований електронний гігростат
- регулятор інтенсивності зволоження
- AG+ картридж із частинками срібла
- змінний наповнювач для картриджа
- довговічна «золота» мембрана (покриття titaniumnitrite)
- антибактеріальне покриття бака
- низьке споживання електроенергії
- практично безшумний
- просте обслуговування та догляд
- місткий резервуар для води (5 л.)
Технічні характеристики
| Площа / Об'єм приміщення, м2/м3 | 60/150 |
| Резервуар для води | 5 |
| Витрата води, г/год | 400 |
| Потужність, Вт | 40 |
| Габарити, мм | 400×185×290 |
| Маса, кг | 4,0 |
| Рівень шуму, дБА | < 25 |
Продаж будь-якої техніки в Кредит !
| Основні | |
|---|---|
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Виробник | Boneco |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



