




Купольна витяжка VENTOLUX LIDO 60 INOX (700) неіржавка сталь
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кухонна витяжка VENTOLUX LIDO 60 INOX (700)
Настінна витяжка для кухні VENTOLUX LIDO 60 INOX (700) з неіржавкої сталі камінного типу завширшки 60 см. Кухонна витяжка LIDO 60 INOX (700) має два декоративні телескопічні короби, кнопкове керування, сучасну світлодіодну підсвітку 2 Вт і потужний двигун всмоктування з продуктивністю 700 м3/год. Камінна витяжка VENTOLUX LIDO 60 INOX (700) забезпечена двома металевими жировими фільтрами, які легко знімаються та миються. Такі витяжки можуть обслуговувати кухні площею до 25-30 м2.

| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Фільтр | металевий |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Мінімальна висота | 510 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Розміри упаковки (В*Ш*Г), мм | 620*230*500 |
| Вага в упаковці (кг) | 6.2 |
| Основні | |
| Режими роботи | Відвід |
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип витяжки | Настінна |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний |
- Ціна: 3 399 ₴


