
Ультразвуковий зволожувач повітря Air-O-Swiss U600
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач повітря Air-O-Swiss U600 втілив у собі найостанніші розробки в галузі здорового мікроклімату.
Особливості Air-O-Swiss U600:
- механічне керування
- два режими роботи: «холодна» пара/«тепла» пара
- система знезараження води за допомогою пастеризації — нагрівання до 80oС
- довговічна «золота» мембрана (покриття titaniumnitrite)
- AG+ картридж для очищення води з частинками срібла
- змінний наповнювач для картриджа
- іонізувальний срібний стрижень (ISS) *додатковий аксесуар
- двоструменевий розпилювач води (сплітер)
- вбудований гігростат (регулятор вологості)
- регулятор інтенсивності зволоження
- індикатор низького рівня води
- індикатор чищення приладу
- великий прозорий бак для води
- високоякісні компоненти та матеріали
- низьке споживання електроенергії
- практично безшумний <25 дБ(А)
Технічні характеристики
| Площа/ Об'єм приміщення, м2/м3 | 60/150 |
| Резервуар для води, л | 5,5 |
| Витрата води, г/год | 400/550 |
| Потужність, Вт | 40 |
| Габарити, мм | 280x240x355 |
| Маса, кг | 4,0 |
| Рівень шуму, дБА | < 25 |
Продаж будь-якої техніки в Кредит !
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Вбудований гігростат | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте



