Новинка










Кам'яна мийка Ventolux STELLA (GRAY GRANIT) 780x500x200
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кам'яна мийка Ventolux STELLA (GRAY GRANIT) 780x500x200
Представляємо до Вашої уваги Новинку 2020 року - врізні кухонні мийки Ventolux STELLA (GRAY GRANIT) зі штучного каменю від українського виробника компанії Ventolux. Кам'яні мийки Ventolux мають широку колірну гаму та різноманітні форми. Кухонна врізна мийка STELLA (GRAY GRANIT) прямокутної форми зі збільшеним крилом сірого кольору стане гарним доповненням для сучасної кухні.
Основні особливості кам'яна мийка Ventolux STELLA (GRAY GRANIT):
- матеріал виробу: штучний камінь 80% кварц, 20% смола (Чехія), кольорові наповнювачі (США)
- колір: сірий
- прямокутна форма з великим крилом
- наявність фрезерування для встановлення змішувача
- кріплення для миття виробництва Італія
- сифон у комплекті (Італія)
- гарантія на мийку 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина чаші мийки | 425 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 5 813 ₴







