Топ продаж






Котел електричний міні Оптимакс 0960-08 (8 секції)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Котел електричний міні Оптимакс 0960-08 (8 секции)
Електрорадіатори Оптимакс призначені для використання як автономного, економічного та надійного електрозапалювання у квартирах, будинках, офісах і котеджах.
Пристрій радіаторів Оптимакс:
- Радіатор з алюмінієвих секцій
- Кран Мавського
- ТЕН (нагрівальний елемент)
- Мікропроцесорний блок керування
- Екран
- Датчик повітря
- Датчик нагрівання корпусу радіатора
- Мережевий шнур із вилкою
Основні особливості електрорадіаторів:
- Електронний захист від перегрівання корпусу радіатора
- Вбудований годинник реального часу
- Програмовані режими роботи: "Основний", "Додатковий", "Резервний", "Бузковий"
- Базові параметри автоматичного налаштування режимів роботи: Квартира, Офіс, Дача.
- Захист клавіатури паролем
- Вимкнення дисплея
- Регулювання яскравості дисплея
- Чергова робота декількох радіаторів
Застосовувані комплектуючі в радіаторах Оптимакс:
- Мікропроцесорний блок керування пр-ва США
- Незамерзна рідина Sweet Winter пр-ва Німеччина
- Алюмінієві секції для радіаторів 500/96 ТМ Mirado (Італійська технологія)
- Нагрівальний елемент ТЕН пр-ва Польща
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Основні | |
| Потужність номінальна | 0.96 кВт |
| Виробник | ОптиМакс |
| Вид пального | Електрика |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Антифриз |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шнур живлення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від дітей |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина | 715 |
| Тип управління | Електронне |
| Таймер | Так |
| Середньодобове споживання, Вт/год | 350 |
| Індикатор температури | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 14 |
| Діапазон робочої напруги, В | 180-250 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Область застосування | Основний і додатковий обігрів приміщень з стелею до 3м |
| Колір корпусу | Білий |
| Термостат | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Максимальна температура нагріву корпусу | 70 |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Особливості | Терморегулятор, Таймер, Функція пам'яті |
| Мінімальна температура регулювання | 1 |
| Максимальна температура регулювання | 30 |
| Призначення | Побутове |
- Ціна: 3 480 ₴


