


Радіатор опалювальний Оптимакс 0720-06 (6 секції)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалювальний Оптимакс 0720-06 (6 секции)
Електрорадіатори Оптимакс призначені для використання як автономного, економічного та надійного електрозапалювання у квартирах, будинках, офісах і котеджах.
Пристрій радіаторів Оптимакс:
- Радіатор з алюмінієвих секцій
- Кран Мавського
- ТЕН (нагрівальний елемент)
- Мікропроцесорний блок керування
- Екран
- Датчик повітря
- Датчик нагрівання корпусу радіатора
- Мережевий шнур із вилкою
Основні особливості електрорадіаторів:
- Електронний захист від перегрівання корпусу радіатора
- Вбудований годинник реального часу
- Програмовані режими роботи: "Основний", "Додатковий", "Резервний", "Бузковий"
- Базові параметри автоматичного налаштування режимів роботи: Квартира, Офіс, Дача.
- Захист клавіатури паролем
- Вимкнення дисплея
- Регулювання яскравості дисплея
- Чергова робота декількох радіаторів
Застосовувані комплектуючі в радіаторах Оптимакс:
- Мікропроцесорний блок керування пр-ва США
- Незамерзна рідина Sweet Winter пр-ва Німеччина
- Алюмінієві секції для радіаторів 500/96 ТМ Mirado (Італійська технологія)
- Нагрівальний елемент ТЕН пр-ва Польща
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Основні | |
| Виробник | ОптиМакс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шнур живлення | Так |
| Дисплей | True |
| Максимальна температура нагріву корпусу | 70 |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Споживання електроенергії | 7200 |
| Довжина | 555 |
| Термостат | Так |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Потужність | 720 |
| Середньодобове споживання, Вт/год | 250 |
| Область застосування | Основний і додатковий обігрів приміщень з стелею до 3м |
| Максимальна температура регулювання | 30 |
| Діапазон робочої напруги, В | 180-250 |
| Мінімальна температура регулювання | 1 |
| Частота | 50.0 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 3 000 ₴


