



Газова колонка Атем ВПГ-16 дисплей батарейки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Атем ВПГ-16 дисплей
Основні переваги газових колонок Атем ВПГ-16:
- робота за низьких тисків води від 0,05 МПа
- захист від сухого горіння
- захист від високого тиску води (понад 1 Мпа)
- контроль тяги
- захист від перегрівання
- електронне розпалювання полум'я (робота від батарейок)
Наш інтернет-магазин "Світ комфорту" пропонує так само:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 18.8 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 9.3 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.12 куб.м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
- Ціна: 5 050 ₴


